Firma

Ünvan:
Uğurer Tarım Kitapları Tanıtım Hizmetleri
Adres:
İstasyon Caddesi Öztürk İş Merkezi No:15/301 Kat:3. 38010.Kayseri / Türkiye
Adres Tarif:
Hilton Hotel yakını, İş Bankası Sahabiye Şb. yanı. google haritada yerimizi görün
Tel:   +90 (352) 222 01 02
Faks: +90 (352) 221 24 50

Gsm: +90. 505 674 79 97

WhatsApp: +90. 505 674 79 97

e-mail:

ugurer@ugurer.com

 
Künye
Kurucu & Satınalma Müdürü
İbrahim UĞURER
Satış Müdürü
Eyyub UĞURER

 

HAKKIMIZDA:   UĞURER; Türk yayın hayatındaki en seçkin veteriner hekimliği, hayvan yetiştiriciliği, gıda teknolojisi, bitkisel üretim, bitki koruma ve peyzaj konularındaki kitapları bir çatı altında toplayarak, sektöre tanıtım ve satışını yapmaktadır.

 Mesleğinizi daha iyi icra etmeniz için 23 yıldır bilgiye köprü olmaktadır.

Geçmişimiz: 1994 yılında "İbrahim UĞURER" tarafından kurulan ve o tarihten beri hayvancılık, gıda ve tarım konularında kitap tanıtımı ve satışı yapan: "UĞUR-ER TARIMSAL KİTAP TANITIM HİZMETLERİ", isim değişikliği ile, 2001 ile 2004 yılları arasında "Akademi Uğurer Tarımsal Kitap Tanıtım ve Pazarlama Hizmetleri" olarak çalışmalarını sürdürdü. Temmuz 2004 tarihi itibariyle, "Akademi" ön ekini kaldırdık ve "Uğurer Tarım Kitapları Tanıtım Hizmetleri" adıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Bayiler/Temsilciler: Uğurer'in Türkiye’nin hiçbir şehrinde temsilcisi, şubesi, gezici  tanıtıcısı yoktur. Tüm yayınlar stoklarımızda mevcut olup, Kayseri'deki Kitabevimizden elden alabileceğiniz gibi, Özel Kargo ve PTT Kargo ile Kapıda Ödeme seçeneğimiz ile temin edebilirsiniz (kitap tutarını adresinizde teslim alırken ödüyorsunuz).

İNDİRİM: Kitaplar makul değerlerinden fiyatlandırıldığından lütfen indirim talebinde bulunmayınız. Yayınlardan elde edilen makul kârla temin edilen seçkin yayınlar, yine sizlerin istifadesine sunulmaktadır. Sadece Öğrencilerin aynı kitaptan sınıfça toplu alımlarında indirim uygulanmaktadır.

Web sitemizdeki fiyatlar günceldir. Her türlü siparişlerinizde, web sitemizdeki fiyatlar esas alınır.

Telif hakkı: Web sayfamızdaki tanıtım yazı ve materyalleri telif hakkına tabidir, tanıtım dışında izinsiz kullanılamaz, başka web sayfalarında ticari olarak kullanılamaz.

Kitabınızı yayınlatmak mı istiyorsunuz: Özellikle Hayvan Sağlığı ve Hayvan Yetiştiriciliği konularındaki Kitaplarınız partnerimiz olan bir yayınevi üzerinden yayınlanmasını sağlayabiliriz, lütfen bize kitap hakkında bilgi içeren bir e-mail gönderiniz, inceleyip Size dönüş yapılacaktır.

Basılmış kitabınızın Ugurer.com da tanıtım ve satışının yapılmasını mı istiyorsunuz: Adresimize 1 adet gönderiniz, incelendikten sonra Sizinle irtibata geçilecektir.

Facebook sayfamızı beğenin, yeni kitaplardan haberdar olun.